۶۶۷۱۶۶۰۱ - 021 | ۶۶۷۲۷۷۶۶ - 021
تهران خیابان جمهوری بین حافظ و استانبول بعد از خیابان سی تیر کوی نوبهار پلاک ۳۱

تلویزیون های جدید هایسنس

تلویزیون های جدید هایسنس


تلویزیون های جدید هایسنس


پیشرفته و خیره کننده: تلویزیون های Hisense H9F/H8F با ویژگی های جذاب
هر چند که وضعیت بازار تلویزیون در داخل ایران به بدترین حالت خود در تمام دوران رسیده است، اما این فناوری و صنعت پر سود در تمام جهان به سرعت دنبال می شود. بازار داخلی ایران شدیدا با کمبود موجودی و افزایش قیمت چشمگیر دست و پنجه نرم کرده و حتی میانگین قیمت یک تلویزیون بسیار ساده 32 اینچ HD به 3 میلیون و پانصد الی 4 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است!
چینی ها به دل اندروید زده اند

شرکت چینی هایسنس که البته با تعداد نسبتا محدودی از تلویزیون های ساده ی خود در بازار ایران هم حضور دارد، به تازگی سازنده تلویزیون چینی Hisense، نسل جدید تلویزیون های 2019 خود با سیستم عامل اندروید و رزولوشن 4K/UHD را معرفی کرده است. سری H8F و سری H9F دو گروه از تلویزیون های جدید هایسنس هستند که هر دو خانواده را با سیستم عامل های اندروید تی وی (Android TV) ارائه خواهد کرد.

تلویزیون های سری H8F به واقع مدل های ارزان تر، در ابعاد 50، 55 و 65 اینچ تولید شده و به ترتیب دارای قیمت های 400، 500 و 700 دلار هستند. سری H9F نیز با ویژگی های بیشتر، در ابعاد 55 و 65 اینچ تولید گشته و به ترتیب 700 و 1100 دلار قیمت خواهند داشت. تلویزیون های جدید هایسنس از دستیار های صوتی Google Assistant و Amazon Alex بهره خواهند برد. هر دو گروه از صدای DBX-TV بهره می برند.

شرکت هایسنس استفاده از تکنولوژی HDR10 را برای هر دو تلویزیون تائید کرده است و عجیب تر آنکه حتی از تکنیک Dolby Vision پشتیبانی می کند. در پنل تلویزیون ها 60 نقطه نوردهی متفاوت تعبیه شده است. همانطور که انتظار می رفت، مدل های H9F از ویژگی های پیشرفته تر استفاده می کنند؛ ویژگی بهتر یعنی استفاده از فناوری جذاب QD یا همان نقاط کوانتومی که در تلویزیون های QLED شرکت Samsung مورد استفاده قرار می گیرد. 100 درصد پوشش رنگی DCI-P3 دستارود این پنل ها است. . سری H8F و سری H9F می توانند به نرخ فرکانسی 120 هرتز دست یابند که نشان از پردازنده و پنلی قدرتمند است.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید