۶۶۷۱۶۶۰۱ - 021 | ۶۶۷۲۷۷۶۶ - 021
تهران خیابان جمهوری بین حافظ و استانبول بعد از خیابان سی تیر کوی نوبهار پلاک ۳۱

کمپین تاریخ ساز سامسونگ

کمپین تاریخ ساز سامسونگ

سامسونگ کمپین تاریخ ساز را برای تلویزیون QLED 8K راه‌اندازی کرد


شرکت سامسونگ الکترونیکس با همکاری شبکه CNN کمپینی را با نام «تاریخ ساز» (Making History) برای تلویزیون های QLED 8K خود راه‌اندازی کرده است. این کمپین با همکاری شبکه CNN و به مناسبت پنجاهمین سالگرد فرود آپولو 11 روی ماه در سال 1969 ساخته خواهد شد، زمانی که تلویزیون تمامی مردم در سراسر جهان را قادر ساخت تا این رخداد بزرگ را شاهد باشند. عرضه سری 2019 تلویزیون های QLED 8K سامسونگ با جابه‌جا کردن مرزهای فناوری این صنعت، بار دیگر تاریخ تلویزیون را تغییر داده و اکنون به مصرف‌کنندگان امکان می‎دهد تا محتوای ویدیویی را با بالاترین رزولوشن ممکن در این صنعت تماشا کنند.

گریس دولان، معاون بخش سرگرمی‎های خانگی سامسونگ در آمریکا گفت:

فناوری تلویزیون یکی از ضروریات مشاهده لحظات تاریخ ساز در سراسر جهان است. از آنجا که پنجاهمین سالگرد تاسیس سامسونگ با پنجاهمین سالگرد فرود انسان روی ماه همزمان شده، بسیار مناسب بود که با کمپین تاریخ ساز نشان دهیم که تلویزیون های QLED 8K سامسونگ چطور خواهند توانستند با اتکا به قدرت 8K، جهان را به سمت آینده صنعت تلویزیون ببرند.


جزئیات کمپین تاریخ ساز سامسونگ

پنجاهمین سالگرد فرود آپولو 11 روی ماه

 

در این کمپین، تبلیغات QLED 8K سامسونگ با استفاده از تصاویری از مستند مشهور «آپولو 11» ساخته شده و خود این مستند نیز با حمایت مالی سامسونگ در شبکه CNN پخش خواهد شد. این مستند نگاهی دارد به پشت صحنه تمام تلاش‌هایی که سازمان ناسا برای اعزام نیل آرمسترانگ، باز آلدوین و مایکل کالینز به ماه انجام داد. در این کمپین بخش‎هایی اختصاصی شامل مصاحبه با اسکات کلی، فضانورد بازنشسته، درباره تجربه‎های شخصی او در سفر به فضا، به مستند «آپولو 11» اضافه شده است.

در بخش دیگری از کمپین تاریخ ساز نیز یک برنامه سه قسمتی با همکاری شبکه CNN پخش خواهد شد. این برنامه به موضوعات مرتبط با نسل جدید رهبران زن که آینده اکتشافات بزرگ را تعیین خواهند کرد، توسعه فناوری‎های انقلابی برای فرستادن انسان به دورترین مرزهای جهان و نهایتا نگاهی به استقبال از نیروی کار جوان‎تر و با  تعدد بیشتر، خواهد پرداخت.
تلویزیون های QLED 8K سامسونگ

سری 2019 تلویزیون های QLED سامسونگ بهترین کیفیت تصویر را در قالب طراحی چشمگیر و فناوری‎های هوشمند در اختیار کاربران قرار می‎دهد. این تلویزیون‌ها در بسیاری از کشورهای جهان در اندازه‎های متنوع 65، 75، 82، 85 و 98 اینچی به بازار عرضه شده است. با استفاده از پردازنده کوانتومی 8K و قابلیت ارتقای کیفیت تصویر، این تلویزیون‎ها می‎توانند حتی کیفیت محتوای عادی را نیز تا حد 8K ارتقا دهند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید