۶۶۷۱۶۶۰۱ - 021 | ۶۶۷۲۷۷۶۶ - 021
تهران خیابان جمهوری بین حافظ و استانبول بعد از خیابان سی تیر کوی نوبهار پلاک ۳۱

تلویزیون TCL X11H

تلویزیون TCL X11H

تلویزیون TCL X11H تعریف جدیدی از درخشندگی ارائه می‌دهد

بررسی تلویزیون تی سی ال مدل TCL X11H

برند TCL از تلویزیون جدید خود با نام ایکس 11 اچ رونمایی کرده با درخشندگی خود می‌تواند هر فردی را مجذوب کند. 

TCL این برند چینی از تلویزیون جدید خود با نام X11H رونمایی کرده که با درخشندگی حدود 6500 نیتی خود هر بیننده‌ای را مجذوب خود کند. این تلویزیون مینی ال ای دی فعلا برای بازار چین در دسترس است و ممکن است به دیگر کشورها نیز برسد. در ادامه این مطلب با مشخصات جذاب این تلویزیون چینی آشنا شوید.

تلویزیون TCL X11H    

تلویزیون جدید درخشان TCL با نام X11H

در این سیستم جدید TCL از یک پنل LCD 4K VA با نرخ نوسازی 144 هرتز استفاده می‌کند. پنل این تلویزیون از 14112 ناحیه کم نور LED تشکیل گردیده که مجموعا روشنایی 6500 نیتی را تامین می‌کنند. برند تی سی ال، اخیرا نیز از یک تلویزیون میکرو ال ای دی جدید رونمایی کرده است. و به‌خاطر قیمت زیاد به یکی از ترندهای اخبار فناوری تبدیل گردیده بود.

طبق گزارشات منتشر شده، برند TCL  این تلویزیون را در دو سایز 98 و 85 اینچی عرضه نموده که بنابه گفته‌های مدیران تی سی ال، هر دو سری روشنایی 6500 نیت را ارائه می‌دهند. در طی رونمایی از این تلویزیون، شرکت چینی تی سی ال اعلام کرد که برای نور پس‌زمینه از فناوری مینی ال ای دی جدیدی استفاده کرده که نسبت به پنل‌های معمولی گذشته، حدود 40 درصد بهره‌وری انرژی بیشتری دارد. بنابراین با روشنایی زیاد این تلویزیون  زیاد نگران قبض برق خود نباشید.

تی سی ال به‌عنوان یک بازیگر عادی تلویزیون های خود را با کیفیتی قابل قبول و البته ارزان تر از سایر رقبا روانه بازار کند.

این تلویزیون به نازکی یک تبلت است که آن را برای نصب روی دیوار مناسب می‌کند.

Tv - TCL X11H

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید